Oferta

Gabinet Stomatologiczny Stardent – stomatologia dziecięca

Stomatologia dziecięcaW gabinecie stomatologicznym Stardent zapewniamy właściwą opiekę stomatologiczną nawet najmłodszym pacjentom. Dzięki odpowiedniemu podejściu, kształtujemy świadomość zdrowotną wśród dzieci. Pokazanie dzieciom, że dentysta to nic strasznego, pozwoli na wyrobienie właściwych nawyków, a co więcej – uchroni przed problemami z zębami.

 

Dzieci wymagają wyjątkowego podejścia i specjalnej opieki dentystycznej. Dlatego w gabinecie stomatologicznym Stardent stawiamy na komfort zarówno dzieci jak i ich rodziców. W miłej, bezstresowej atmosferze zaopiekujemy się zarówno maluchami przechodzącymi ząbkowanie, a także wyleczymy zęby mleczne i stałe starszych dzieci.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby dziecko w naszym gabinecie czuło się przyjażnie i zawsze chętnie do nas wracało. W związku z powyższym, przeprowadzamy wizyty adaptacyjne, które pozwalają najmłodszym poznać stanowisko pracy i oswoić się ze stomatologiem. Dla naszych Młodych Pacjentów przygotowaliśmy drobne upominki, dyplomy oraz kolorowe "plomby".